Biyolojik Tabanlı Doğal Gübre Karışımları

Biyolojik Tabanlı Doğal Gübre Karışımları

Jips Tarım Kireci ve Kükürt 25 Kg

₺599

TARIMSAL KİREÇ / KALSİYUM VE KÜKÜRT İÇEREN TARIM JİPSİ  BİRİNCİ SINIF  ÇOK İNCE TOZ / PUDRA FORMUNDADIR.  KISA SÜRELİ TANITIM AMAÇLI  ŞUAN Kİ İND..

DENİZ YOSUNLU + LEONARDİTLİ KOMPOST 30 Lt KARGO ÜCRETSİZ!

₺699

SIVI DENİZ YOSUNLU + LEONARDİTLİ KOMPOST 30 Lt KARGO ÜCRETSİZ!Ürün İçeriği :İşlenmiş Saf Aktif Leonardit, İşlenmiş Fermente Küçükbaş Gübresi, Deniz Yosunu ( Alginik Asit), Faydalı ..

İz Element ve Leonardit Katkılı Koyun ve Keçi Gübresi 30 Lt

₺699

İz Element ve Leonardit Katkılı Koyun ve Keçi Gübresi 30 LtÜrün İçeriği :İşlenmiş Saf Aktif Leonardit, İşlenmiş Fermente Küçükbaş Gübresi, Suda Çözünür Demir, Çinko, Bor, Mangan, K..

Leonardit ve Mikoriza Katkılı Kompost 25 KG ÇUVAL

₺699

Leonardit ve Mikoriza Katkılı Kompost 30 LtÜrün İçeriği :İşlenmiş Saf Aktif Leonardit, İşlenmiş Fermente Küçükbaş Gübresi, Faydalı Bakteri ve Mikroorganizmalar, Mikoriza Mantar Spo..

Mikoriza Mantar ve Leonardit Katkılı 25 KG Organik Koyun Gübresi

₺699

Mikoriza Mantar ve Leonardit Katkılı 25 KG. Organik Koyun GübresiÜrün İçeriği :İşlenmiş Saf Aktif Leonardit, İşlenmiş Fermente Küçükbaş Gübresi, Faydalı Bakteri ve Mikroorganizmala..

Potasyum Hidroksit (Leonardit'ten Hümik Asit Yapmak İçin) 25 KG

₺4.795

Potasyum Hidroksit (Leonardit'ten Hümik Asit Yapmak İçin) 25 KGPotasyum Hidroksit Nedir?Potasyum hidroksit ya da potasyum hidrat bir kimyasal bileşik. Akkor derecede uçucu olan, 36..

Süper 15'li Mix Biyo Kompost 25 Kg

₺699

Süper 15'li Mix Biyo Kompost 25 KgFidan dikiminde ve genel bitki beslemede bitkiye verilmesi gereken temel besin maddelerinden Fosfor, Potasyum, Azot gibi elementler ile Demir, Çin..

Süper 15'li Mix Biyo Kompost 50 Kg

₺1.349

Süper 15'li Mix Biyo Kompost 50 KgFidan dikiminde ve genel bitki beslemede bitkiye verilmesi gereken temel besin maddelerinden Fosfor, Potasyum, Azot gibi elementler ile Demir, Çin..

Zeolit + Leonarditli Koyun Gübresi 30 Lt

₺599

Zeolit + Leonarditli Koyun Gübresi 30 LtÜrün İçeriği :İşlenmiş Saf Aktif Leonardit, Zeolit ( Klinoptilolite ), İşlenmiş Fermente Küçükbaş Gübresi, Faydalı Bakteri ve Mikroorganizma..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)